Hakkımızda

Kurumsal.

Neden Boylam Ymm

Alanlarında uzman ekibi ve iş takibi ile sektörde kendini kanıtlamış, güçlü referansları olan köklü bir işletmeyiz.

Şirket Profili

Boylam Denetim, Danışmanlık ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., Maliye Bakanlığı’nın üst düzey yönetim kadrolarında ve özel sektörün öncü firmalarında yine üst düzey yönetici olarak önemli görevlerde bulunmuş olan E. Baş Hesap Uzmanları Ercan DURGUN ve Harun KAYNAK tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, o tarihten bugüne kadar doğru rehberliğin yönlendirici gücüne ve kurumsal kültüre olan inancı dolayısıyla  müşterileriyle tam bir güven ortamı içerisinde adeta şirketlerin görünmeyen ortağı gibi çalışmayı şiar edinmiştir. Bu anlayışımız sayesinde, seçkin takım arkadaşlarımızla birlikte her biri kendi alanlarında öncü olan yerli ve yabancı firmalara yüksek kalitede güvenilir hizmet vererek, kısa sürede sektörde öncü ve güvenilir bir marka olmayı başarabildiğimize inanıyoruz.

Boylam Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş.

MİSYONUMUZ : Eğitimli ve üstün nitelikli kadromuzla, alanında fark yaratan çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına çözüm ortağı olarak müşterilerimize hizmet vermek.


VİZYONUMUZ : Olmazsa olmazlarımız arasında yer alan güven, dürüstlük ve etik değerlere bağlı çözüm odaklı hizmet anlayışımızla ülkemizin en değerli denetim şirketlerinden biri olmak.